Skip to content
Talenty Gallupa
13 września, 2022

Talenty Gallupa. Poznaj swoje talenty i wykorzystaj je w działaniu. Zarządzanie Talentami.

Zwiększenie efektywności w roli zawodowej poprzez  poznanie własnych talentów i wypracowanie świadomych  sposobów korzystania z nich.

Wtorek
13 września, 2022

Rozpoczęcie

09:30

Zakończenie

15:30
online

Korzyści

  • Poznanie i zrozumienie swoich głównych talentów (top 5)
  • Wypracowanie sposobów korzystania ze swoich mocnych stron w roli zawodowej
  • Poznanie ciemnych stron talentów i sposobów pracy z nimi
  • Poznanie 34 talentów i rozwijanie umiejętności dostrzegania ich u innych

Program szkolenia

Przed warsztatami poznasz 5 swoich głównych talentów. W tym celu otrzymasz kod dostępu do platformy internetowej, na której oprócz testu będziesz mógł/mogła  pobrać podręcznik w języku angielskim (test i raport jest dostępny w języku polskim).

Szkolenie ma charakter warsztatowy. Podczas warsztatu pogłębisz rozumienie poszczególnych talentów. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania: jak korzystać z talentów w roli zawodowej i w innych rolach społecznych? jak rozwijać talenty? Jak talenty które posiadasz wpływają na twoją skuteczność? W kolejnej części doprecyzujemy różnice między talentem a mocną stroną. Przećwiczysz sposób w jaki można pracować z ciemną, niedojrzałą stroną swoich talentów.

Trener

Talenty Gallupa
Iwona Kirstein
Psycholog, konsultant z zakresu HR, certyfikowany trener i coach. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z menedżerami wszystkich szczebli, również w agencjach pracy.

Zapisz się na szkolenie