Skip to content
Akademia Menedżera Poziom podstawowy
March 26, 2020

Akademia Menedżera

Zwiększenie efektywności menedżerów, kierowników zespołów, właścicieli firm w roli zawodowej poprzez rozwój umiejętności szefowskich – kierowania podległym zespołem, ze szczególnym naciskiem na motywowanie, budowanie odpowiedzialności za wynik i komunikację kierowniczą.

 

Akademia Kompetencji Menedżerskich to:

 • spójny merytorycznie i nastawiony na ćwiczenie umiejętności projekt rozwojowy
 • intensywne i dostosowane do uczestników ćwiczenia, zadania, casy
 • rozłożony w czasie proces nabywania kompetencji kierowniczych
 • angażujące uczestników zadania i ćwiczenia z wykorzystaniem certyfikowanych narzędzi np. Gra biznesowa CHAINLINK RSVP Design czy Tower of power
czwartek
March 26, 2020

Rozpoczęcie

Zakończenie

Opole

Korzyści

 • podniesienie efektywności w roli menedżera, szefa zespołu
 • nabycie umiejętności zwiększających wpływ na zachowania pracowników
 • przestrzeń do omówienia dylematów, watpliwości i poszukiwania konkretnych rozwiązań
 • większa świadomość roli szefa zespołu i podejmowanych działań
 • dopasowany do uczestników i rozłożony w czasie program rozwojowy
 • imienny certyfikat ukończenia Akademii Kompetencji Menedżerskich
 • możliwość uczestniczenia w Akademii Kompetencji Menedżerskich Poziom Zaawansowany

Program szkolenia

 1. Rola i funkcje menedżera
 2. Komunikacja menedżerska
 3. Delegowanie zadań i kontrola i ocena wykonania
 4. Budowanie współpracy
 5. Trudne sytuacje w roli menedżera

Trener

Akademia Menedżera Poziom podstawowy
Iwona Kirstein
Psycholog. Pracuje jako konsultant z zakresu HR, trener, coach i kierownik merytoryczny kompleksowych projektów rozwojowych. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagielońskiego i certyfikowanych trenerem (Małopolska Szkoła Trenerów Organizacji - poziom zaawansowany i coachem (Akredytacja ICF na poziomie ACC). Uzyskała dyplom coacha Erickson College International, ukończyła pierwszą w Polsce szkołę Executive Coachingu w modelu PRO prowadzoną przez konsultantów z UK. Posiada certyfikaty z zakresu diagnozy stylu zachowania Discovery Insight, Disc Extended, Disc Classic. Od 2003 r. pracowała przez 8 lat w wiodącej na rynku małopolskim firmie szkoleniowej. Najpierw jako ekspert z zakresu szkoleń i rekrutacji, potem jako kierownik merytoryczny. Posiada doświadczenie w kierowaniu zespołami projektowymi i tworzeniu programów rozwojowych.Od 2011 prowadzi własną firmę specjalizującą się w przeprowadzaniu projektów rozwojowych skierowanych głównie do kadry menedżerskiej oraz działów HR. Posiada doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również w kierowaniu projektami rozwojowymi (Akademia Kompetencji - Menedżera na Lidera - projekt blender-learningowy skierowany do kadry kierowniczej firm sektora MŚP), przygotowywanie i/lub prowadzenie sesji DC (np. IBM, Tesco Polska, Akademia Kompetencji - Menedżera na Lidera), wdrażanie systemów ocen (np. VSOFT S.A., MHMK) oraz wspieranie zmian organizacyjnych (np. SKK Global, CP Trade Industry Group, Karpacka Spółka Gazownictwa, Farmaprom).Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w prowadzeniu treningów z zakresu kompetencji społecznych i menedżerskich oraz wybranych funkcji HR. W zakresie szkoleń menedżerskich specjalizuje się w tematach: przywództwo, motywowanie, coaching menedżerski, budowanie zespołu oraz ocena pracownika.Od 7 lat pracuje również jako coach - prowadzi głównie Executive coaching oraz Team coaching. Przez osiem lat współpracowała z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Jagielońskiego, gdzie prowadziła zajęcia m.in. z obszaru HR. W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem w kierowaniu ludźmi oraz doświadczeniem konsultanta.

Zapisz się na szkolenie