Jesteśmy organizacją
non-profit z międzynarodowym zapleczem

Zrzeszamy podmioty związane z rynkiem pracy, które oferują najwyższą jakość świadczonych usług w trosce o dobro stron stosunku pracy, jak i o podnoszenie standardów w branży. Związek Pracodawców Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy to obecnie ponad 70 podmiotów członkowskich.

Jako branżowa organizacja pracodawców zrzeszamy agencje zatrudnienia specjalizujące się w dostarczaniu usług HR:

Pośrednictwa pracy
za granicą jak i w kraju​

Pracy tymczasowej i outsourcingu
oraz zatrudniania obcokrajowców
w Polsce

Rekrutacji i doradztwa
personalnego oraz delegowania​

Reprezentujemy zarówno podmioty duże, ogólnokrajowe i międzynarodowe, jak i regionalne i lokalne, działające w kilku województwach lub w mniejszych ośrodkach. Tak szeroki przekrój profili działalności naszych Członków pozwala postrzegać kwestie środowiska usług HR w sposób kompleksowy. Członkowie OKAP posiadają setki biur, oddziałów i przedstawicielstw na terenie całego kraju jak i za granicą.

Zrzeszonych podmiotów
Godzin eksperckich porad
Przeszkolonych pracowników

Dołącz do nas

Członkiem OKAP może zostać agencja zatrudnienia wpisana do rejestru agencji zatrudnienia prowadzonego przez Marszałka Województwa właściwego dla siedziby podmiotu, jak również inny podmiot prowadzący działalność związaną z obsługą krajowego lub międzynarodowego rynku pracy.

ds

Dawid Seifert

Prezes Zarządu
edyta

Edyta Hytel

Członek Zarzadu
PHOTO-2019-12-30-16-04-57

Mariusz Hoszowski

Członek Zarządu

do pobrania

Dokumenty, które warto zobaczyć

Udostępniamy Państwu dokumentację związaną z założeniami, celami i charakterem działalności naszej organizacji. Najważniejsze jest dla nas przekonanie, że zrobiliśmy wszystko, aby decyzja o przystąpieniu do naszej organizacji była nie tylko dużym krokiem na przód, ale i również bardzo świadomym posunięciem.