Skip to content

HR Future – Patronat

Już 31 maja 2019 r. serdecznie zapraszamy do Warszawy na wielkie wydarzenie HR, które objęliśmy Patronatem – Konferencję Nowoczesnego HR.

Rola HR w czasach redefinicji
relacji pracownik-pracodawca
zwinne zarządzanie – cyfrowa rewolucja – autentyczne wartości

HR Future – Patronat

To wydarzenie skrojone na miarę rzeczywistych wyzwań HR!

31 maja 2019 roku w Warszawie 250 osób – profesjonalistów HR, Dyrektorów HR, HR Business Partnerów oraz HR Managerów spotka się w jednym miejscu, na Konferencji Nowoczesnego HR, aby poszerzyć swoje umiejętności, wymienić swoje poglądy oraz zdobyć wiedzę na temat najnowszych trendów determinujących działania HR. To jedyne wydarzenie skrojone na miarę rzeczywistych wyzwań HR.

12 warsztatów z praktykami HR, 3 inspirujących ekspertów spoza branży HR.

Wybitni prelegenci pośród których znajduje się prof. Andrzej BlikleSebastian Kotow, Jerzy Bralczyk, Mariusz Kapusta, Małgorzata Czernecka, Maja Gojtowska, Zyta Machnicka czy Barbara Zych.

Motywem przewodnim będzie rola HR w czasach redefinicji relacji pracownik – pracodawca. Design thinking w HR, wellbeing i mindfulness, komunikacja wewnętrzna czy employer branding to tylko niektóre kwestie, które będą poruszane podczas Konferencji. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat zarządzania projektami HR oraz transformacji cyfrowej i automatyzacji procesów, dzięki czemu, będą w stanie z sukcesem stawić czoła nowym wyzwaniom stawianym HR.

Program wydarzenia to rzeczywiste case studies, oparte na konkretnych i innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w firmach. To jedyne wydarzenie w branży HR tak mocno osadzone na praktyce i doświadczeniach biznesowych.

Pełny program wydarzenia znajduje się na stronie: https://www.konferencjanowoczesnegohr.pl/.

Warto tam być! Spotkajmy się w Warszawie!