Aktualności

Szkolenie: Selekcja oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych przez telefon oraz skype – rekrutacje masowe za granicę (17.07.2018)

Dla wielu firm rekrutacyjnych rozmowa telefoniczna jest głównym narzędziem tak sprzedaży, jak i weryfikacji kwalifikacji i kompetencji kandydatów do pracy a także utrzymywania motywacji do jej podjęcia zwykle w krótkim okresie czasu od decyzji do wyjazdu za granicę do pracy.

Toteż niezmiennie ważne jest sprawne jej przeprowadzenie mające na celu pozyskanie potrzebnych danych z także przedstawienie oferty i ustalenie kolejnych kroków w procesie rekrutacyjnym np. rejestracje w bazie danych czy też przesłanie wzoru umowy i informacji o miejscu pracy/regionie do którego wyjeżdża kandydat/ka. W trakcie rozmowy wyliczyć można wiele elementów prowadzących do sukcesu m.in. odpowiedni poziom szczegółowości przekazu co do oferty, radzenie sobie z pytaniami i obiekcjami ale także pewność siebie, umiejętność budowania relacji i zaufania w rozmowie. Proponowane szkolenie ma na celu doskonalenie wyżej wymienionych umiejętności. Elementem współczesnej rekrutacji masowej za granicę jest także wywiad prowadzony przez Skype, który potwierdza założenie, że nie ma nic lepszego niż faktyczna rozmowa z kandydatem „na żywo”. Wywiady przez Skype mogą przynieść więcej korzyści, gdyż łączą w sobie zalety rozmów telefonicznych z rozmowami twarzą w twarz a na szkoleniu pragniemy pokazać jak wykorzystać atuty dodatkowych kanałów komunikacji. Zapraszamy na szkolenie:

„Selekcja oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych przez telefon oraz skype – rekrutacje  masowe za granicę

TERMIN: szkolenie odbędzie się 17 lipca 2018 roku (wtorek) w godz. 09.30 – 16.30

MIEJSCE SZKOLENIA: siedziba OKAP, Krakowska 1, Opole

KLIKNIJ I POBIERZ PROGRAM SZKOLENIA

Szkolenie poprowadzi JOLANTA FILIPCZYK – SIKORA doświadczony trener, menedżer projektów doradczych i Rekruter z 15 – letnim doświadczeniem w realizacji projektów HR na rzecz biznesu i administracji publicznej.

Cena szkolenia:

  1. Podmiot Członek OKAP – 230 zł netto / osoba
  2. Podmiot nie będący Członkiem – koszt 550 zł netto / osoba

Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 12.07.2018 roku. Przesłanie niniejszego zgłoszenia nie jest jednoznaczne z rezerwacją miejsc na szkoleniu. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność przesłanych zgłoszeń. Po przesłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem, aby potwierdzić rezerwację.

Imię i nazwisko / Firma

Członek OKAP
TakNie

Ilość osób

Telefon

Mail

Uwagi

OKAP members map

mapa

agencji członkowskich OKAP

News

Aktualności

Najświeższe informacje
artykuly_okap

Artykuły

WYWIADY I WYDARZENIA