Aktualności

Zapraszamy na Sympozjum do Kijowa 6 grudnia 2019r.

Związek Pracodawców Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy wraz pozarządową organizacją The Law of Peace serdecznie zaprasza na kolejną edycję Sympozjum w Kijowie, która odbędzie się 6 grudnia 2019 roku.

„Otwarcie niemieckiego rynku pracy dla obywateli Ukrainy”

 

 

 

Polski rynek pracy od schyłku ubiegłego roku mierzy się już nie tylko z deficytem kadrowym dotyczącym rodzimych pracowników, ale także ze spadkiem migracjizarobkowej zza wschodniej granicy. Planowane otwarcie niemieckiego rynku pracy przyspieszy ten proces. Wkrótce może nam zabraknąć nie tylko fachowców, ale też pracowników sezonowych.Na polskim rynku pracy brakuje wszystkich rodzajów pracowników, a polska gospodarka w coraz większym stopniu zależna jest od imigrantów zarobkowych, których lwią część stanowią Ukraińcy. Niestety, ich liczba w ostatnim czasie zaczęła maleć. Związane jest to z postępującym rozwojem rynków państw ościennych – Czech, Słowacji i Niemiec.

Poprzez uczestnictwo w Sympozjum dajemy Państwu szanse na zaprezentowanie własnych firm / agencji pracy oraz networking ze 150 uczestnikami Sympozjum po stronie ukraińskiej.
Chcielibyśmy wraz z państwem wzmocnić wizerunek Polski oraz naszych firm jako alternatywy dla rynku niemieckiego. Mamy szanse przekonać obywateli Ukrainy, że praca w Polsce jest dla nich
bardziej korzystna pod względem ekonomicznym i kulturowym.

 

Do pobrania:

program sympozjum

– 2019.12.06 Sympozjum Kijów Formularz Zgłoszeniowy

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
Do zobaczenia w Kijowie!

OKAP members map

mapa

agencji członkowskich OKAP

News

Aktualności

Najświeższe informacje
artykuly_okap

Artykuły

WYWIADY I WYDARZENIA