Aktualności

Konferencja w Lublinie z firmami z Białorusi

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców i firm sektora HR, Związek Pracodawców Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy zaprasza pracodawców na spotkanie biznesowe:

„Problemy europejskiego rynku pracy w okresie przyspieszenia gospodarczego”

Zapowiadana konferencja dotycząca białoruskiego rynku pracy odbędzie się w Lublinie, 30 sierpnia 2018 r. (czwartek). Podczas spotkania będziecie mogli Państwo porozmawiać o wyzwaniach i szansach  zarządzania personelem w dobie globalizacji oraz wzroście standardów zatrudnienia i obsługi pracowników. Zyskacie wiedzę na temat trendów funkcjonowania polskiego rynku pracy. Dodatkowo nawiążecie nowe kontakty biznesowe z pracodawcami oraz agencjami pracy z Polski i Białorusi. Polscy pracodawcy będą mogli porozmawiać na tematy związane z szansami i zagrożeniami wpływu globalizacji na rynek pracy. Na spotkanie zaproszone zostały agencje pracy z Białorusi, które poznają potrzeby polskiego rynku pracy.

Podobnie jak w przypadku dotychczas organizowanych przez nas Sympozjów na Ukrainie, program wydarzenia będzie obejmował szeroki spektrum aktualnych problemów i wyzwań oraz realizowany będzie przez wybitnych ekspertów w zakresie problematyki transgranicznej, gospodarczej i geopolitycznej. Celem będzie również przybliżenie regulacji prawnych i praktyk z jakimi pracodawca musi się zmierzyć, aby zatrudnić pracowników z Białorusi. Będzie to również idealna szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych z agencjami z Białorusi, które już zapowiedziały przyjazd do Lublina i udział w wydarzeniu.

PROGRAM:

13:00 – 13:10

Otwarcie  / przywitanie uczestników (organizatorzy)

13:10 – 13:30

Dawid Seifert (Prezes Związku Pracodawców OKAP)

Wpływ globalizacji na europejski rynek pracy – zagrożenia i szanse.

13:30 – 14:00

Robert Pawlak (PGO Services)

Rynek pracy specjalistów technicznych w Polsce – szanse i zagrożenia dla białoruskich agencji rekrutacyjnych.

14:00 – 14:20

Mariusz Hoszowski (Wiceprezes Związku Pracodawców OKAP)

Migracje zarobkowe w Europie. Wyzwania demograficzne przyszłości.

14:20 – 17:30

Networking oraz lunch dla uczestników spotkania.

W wydarzeniu weźmie udział trzydziestu reprezentantów: pracodawców, agencji zatrudnienia, samorządów i związków pracodawców.  Spotkanie ma charakter mini konferencji. Ilość miejsc ściśle ograniczona (o kolejności decyduje data zgłoszenia). Na zgłoszenia czekamy do dnia 21.08.2018. Wymagane jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na mail: biuro@okap.org.pl

30.08.2018 Lublin, godzina 13:00. Hotel Wieniawski*** ul. Sądowa 6, 20-027 Lublin.

Zapraszamy do uczestnictwa!

OKAP members map

mapa

agencji członkowskich OKAP

News

Aktualności

Najświeższe informacje
artykuly_okap

Artykuły

WYWIADY I WYDARZENIA